Prečo zveriť spracovanie účtovníctva nám?

spracovanie účtovníctva u DUMA Consult

Zháňate firmu pre spracovanie účtovníctva, ale neviete ako vybrať tu správnu? Nestrácajte zbytočne čas. Prečítajte nasledovný rýchly prehľad odlišností našich účtovných služieb od služieb iných účtovných firiem.

Nízke ceny účtových služieb
Naše účtovné služby sú cenovo prístupné aj pre živnostníkov či malé firmy, ešte výhodnejšie sú pre stredné podniky. Máme radi transparentnú cenovú politiku, cenník nájdete pri každej účtovnej službe. Porovnajte naše ceny s konkurenciou!
Spracovanie účtovníctva nás baví
Radi skúmame vzťahy medzi účtami pre špecifické účtovné prípady. Sledujeme zmeny v zákonoch a zaujíma nás celkové smerovanie legislatívy. Spracovanie účtovníctva je práca náročná na čas, ktorá si vyžaduje pozornosť a vynaliezavosť. Zverte ju nám!
Používame aktualizovaný účtovný softvér a nástroje
Účtovný softvér, ktorý zachytáva najnovšie zmeny zákonov je nutnosťou. My to vieme. V našej práci využívame interné nástroje a často aktualizovaný účtovný softvér.
Ponúkame správnosť a pocit bezpečia
Na jednej službe pracuje viac ľudí. Napríklad, ak využívate službu DUMA Podvojné účtovníctvo, vždy je určená zodpovedná osoba za službu a ďalší naši zamestnanci robia pravidelné kontroly správnosti.
Ľudský prístup namiesto čísel
Ste pre nás partneri, nielen zákazníci. Zaujímame sa o Vás a o Vašu firmu. So svojimi partnermi často komunikujeme, nepozeráme sa na nich cez čísla a účty v šanónoch. Jednoducho vysvetlíme a zodpovieme otázky.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára nižšie, jeho vyplnenie Vám zaberie 2 minúty.

2007-2023 © DUMA Consult: Externý výpočet miezd | Mapa stránok | Odporúčame ERP systém HELIOS iNuvio.