Vybrané referencie

VALEO SLOVAKIA, s.r.o.
Kompletné spracovanie mzdovej agendy cca 400 zamestnancov, spracovanie ročných mzdových uzávierok, export mzdových dát do SAP na mesačnej báze, mzdový reporting.

Škola plus s. r. o.
Mzdový outsourcing pre vzdelávaciu spoločnosť. Kompletné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov spoločnosti.

AMI Plus, s.r.o.
Spracovanie podvojného účtovníctva a kompletnej mzdovej agendy.

Jazza Interiér - povedali o nás
Spracovanie jednoduchého účtovníctva a kompletnej mzdovej agendy.

FORMET - povedali o nás
Spracovanie jednoduchého účtovníctva a kompletnej mzdovej agendy.

DENTISTS s.r.o.
Spracovanie podvojného účtovníctva stomatologickej ambulancie a kompletnej mzdovej agendy neštátneho zdravotníckeho zariadenia.

PED a CHIR, s.r.o.
Spracovanie podvojného účtovníctva pediatrickej a chirurgickej ambulancie a kompletnej mzdovej agendy neštátneho zdravotníckeho zariadenia.

Povedali o nás

"So službami firmy DUMA Consult som nadmieru spokojná, už veľa krát som sa presvedčila že tu dostanem odbornú radu, snažíte sa mi pomôcť pri riešení problémov a hľadáte pre mňa najvýhodnejšie riešenia. Nie menej dôležitý je osobný prístup a diskrétnosť.

Tento spôsob spracovania účtovníctva mi vyhovuje, popri svojej práci by som si nenašla čas, neovládam zákony, nesledujem zmeny, sama by som si určite neporadila. Zodpovednosť som preložila zo svojich pliec na firmu a môžem spokojne spávať. Nemusím navštevovať úrady a vždy dostanem informácie včas, aby som mala všetko ošetrené v súlade so zákonom. Najprv som si myslela, že si budem viesť účtovníctvo sama a ušetrím, ale čoskoro som si uvedomila, že by som na to doplatila, pretože nie som v tomto obore odborník. A dnes sa oplatí nakupovať u odborníkov."

Jana Zakuťanská, majiteľka firmy Jazza - nábytok, kuchynské linky na mieru

"Externé spracovávanie účtovníctva odborníkmi v danej oblasti je v dnešnej dobe priam nutnosťou. Myslím si, že väčšina podnikateľov to vie a využíva služby profesionálov. Existuje však ešte veľká skupina hlavne menších firiem a živnostníkov, ktorí si myslia, že je to pre nich priveľký "luxus" alebo sa hrdia, že "to nič nie je, to predsa zvládnem sám"... Tým druhým niet čo radiť, ale tí prví ak by to raz skúsili a zistili, že v porovnaní s tým čo získajú to až tak hrozne veľa nestojí, iste by sa so svojou účtovnou agendou zverili do rúk externistom.

Najväčšie výhody, ktoré mne prináša spolupráca s Vami sú:

  • sledovanie a aplikácia všetkých legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva
  • sledovanie a včasné odovzdávanie predpísaných písomností (výkazov) prísl. orgánom št. správy
  • možnosť poznať aktuálny hosp. výsledok v priebehu roka
  • úspora času
  • zbavenie sa stresu z možnej chyby vo vedení účtovníctva
  • získanie úžitočných rád pre činnosť firmy i vedenie účtovníctva

Navyše, spolupráca s Vami sa vyznačuje:

  • vysokou profesionalitou
  • absolútnou korektnosťou
  • presnosťou
  • priateľským vzťahom ku klientovi

Záverom chcem ešte dodať, že jediným negatívom mojej spolupráce s Vami je fakt, že som Vaše služby nezačal využívať oveľa skôr.... Pevne verím, že kým budem podnikať, budem v maximálnej spokojnosti vždy využívať služby Vašej spoločnosti."

majiteľ firmy FORMET kovovýroba

2007-2023 © DUMA Consult: Externý výpočet miezd | Mapa stránok | Odporúčame ERP systém HELIOS iNuvio.